Loading...

GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİTİKASI 

“VİLLAS KIDRAK tarafından www.villaskidrak.com web sitesi aracılığıyla yeni ürünler ve kampanyaların tanıtımı başta olmak üzere, tarafımıza ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla paylaşmış olduğumuz veya ilerleyen dönemlerde paylaşacağımız telefon, eposta ve mobil uygulamalar aracılığıyla adresimizin kullanılmasına ve bu iletişim araçları vasıtasıyla şahsım ile iletişime geçilebilmesine ;bu kapsamda paylaşmış olduğum bilgilerin VİLLAS KIDRAK tarafından saklanmasına, kullanılmasına ve ticari elektronik iletinin içeriğinin ve gönderiye ilişkin diğer kayıtların gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasına onay veriyorum”. İşbu Ticari Elektronik İleti izni metnin ayrılmaz bir parçasıdır.

VİLLAS KIDRAK, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanım Sözleşmesi'nde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir şirkete veya üçüncü kişilere açıklamayacaktır. VİLLAS KIDRAK hiç bir zaman ziyaretçilerin, kayıtlı kullanıcıların ve ortakların kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara satmamaktadır. Kişisel bilgiler; adı soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi ifade etmektedir. VİLLAS KIDRAK, kişisel bilgileri kendi bünyesinde kullanıcı profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla üçüncü kişiler ile paylaşabilecektir. VİLLAS KIDRAK, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. VİLLAS KIDRAK’ ın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, “www.villaskidrak.com” sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, VİLLAS KIDRAK ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. VİLLAS KIDRAK sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. VİLLAS KIDRAK link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. VİLLAS KIDRAK, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. 

VİLLAS KIDRAK kullanıcılara ve kullanıcıların “www.villaskidrak.com” sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Çerez - Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.